Naše služby

Strojové vyšívanie

Strojové vyšívanie

Ak uvažujete o zdobení svojho odevu a neviete, ktorý spôsob bude fungovať najlepšie, pouvažujte nad strojovou výšivkou.

Strojové vyšívanie umožňuje vytvárať nádherné vzory v modernom prevedení. 

Technológia vyžaduje realizáciu návrhu výšivky v profesionálnom programe, preto cenu návrhu pripočítavame k objednávke v závislosti od zložitosti vzoru.

Pripravíme vám profesionálny návrh výšivky. Návrh výšivky sa pohybuje od 15€ do 50€v závislosti od zložitosti grafiky

Ak nemáte obrázok vo vyšívacom súbore, môžeme vykonať digitalizáciu výšivky.

V reklamnom priemysle je najpopulárnejším spôsobom využitia strojovej výšivky logo.

Ďalším populárnym trendom je nápis. Tento spôsob dobre poslúži pri označovaní napríklad pracovných odevov, uniforiem, detského textilu, plyšových hračiek...

Ponúkame : tričká s logom, polokošele s logom, košele s logom, mikiny s logom, fleece s logom, bundy s logom, softshell s logom, pracovné odevy s logom, pracovné nohavice s logom, pracovné mikiny s logom, pracovné bundy s logom a mnoho iného.

Naša ponuka zahŕňa  značky najmä:

 

B&CSolsMalfini

FruitJ&Nst                                                                               

                   PiccolioSlazengerGILDANmumbles

Výšivka sa môže vyšiť aj na vami dodaný textil.

Výšivku je možné realizovať:

max. vyšívacia plocha: 360 x 360 mm

max. počet farieb nití: 10 farieb

životnosť výšivky: veľmi vysoká

Max. hrúbka tkaniny na vyšívanie: 2 mm

Vyšívame od 1 ks.

Tričko      zastera   mikiny         zupan

gastro oblecenie Vestybundymonterky

Výber reklamných predmetov a textilu si môžete pozrieť tu:

https://dopyt.adlertricka.sk

         

Na rozdiel od potlače nie je cena strojovej výšivky ovplyvnená sýtosťou navrhnutých farieb, ale zložitosťou vzoru. Od toho závisí počet stehov, čo sa premietne priamo do sumy, ktorú za ozdobu zaplatíme. Okrem toho je v cene aj veľkosť dekorácie.

Používame certifikované, farebne stále, kvalitné nite.

Uistite sa, že máte povolenie na použitie grafiky, ktorú chcete umiestniť na svoje oblečenie. Objednávkou grafiky na vyšívanie potvrdzujete, že ako objednávateľ máte právo používať a spracovávať ochranné známky a grafiky, ktoré sú predmetom služby.

Podkladom pre výšivku môže byť grafické dáta bežných formátov prostredníctvom e-mailu

Termín vyhotovenia zákazky je vždy dohodnutý individuálne s klientom s prihliadnutím na veľkosť zákazky, druh materiálov, na ktoré má byť výšivka vyhotovená. Po určení finálnej verzie výšivky je výšivka vyrobená a následne dodaná zákazníkovi vopred dohodnutým spôsobom.
Samotný servis vyšívania na vaše výrobky trvá od 2 do 7 pracovných dní odo dňa dodania výrobkov na vyšívanie do firmy (platí v prípade, ak je k dispozícii hotový vyšívací obrázok). Hotový výrobok môže byť doručený kuriérskou spoločnosťou, alebo osobne vyzdvihnutý zákazníkom. Spôsob doručenia je dohodnutý so zákazníkom pri realizácii objednávky.
Ak má byť výšivka vyhotovená na produkty zakúpené na želanie zákazníka, treba pripočítať čas doručenia objednaných produktov do firmy.
Platbu za objednávku je možné uhradiť na účet spoločnosti, klasickým prevodom alebo pri osobnom odbere v hotovosti. 
V prípade absencie vzoru ponúka naša firma službu navrhovania grafiky na vyšívanie. V tomto prípade by ste mali poslať e-mailom inšpiráciu vo forme fotografií, kresieb, ktoré budú premenené na výšivku. Cena za návrh závisí od náročnosti výšivky.
Cena výšivky je stanovená individuálne pre každú objednávku. Cena závisí od veľkosti výšivky a hustoty stehu. Nižšie ceny pri veľkoobchodných objednávkach sa pohybujú od 50 kusov. Neváhajte a pošlite nám svoju grafiku.

Ak sa zaujímate o produkty s individuálnymi vyšívanými dekoráciami, naváhajte a kontaktujte nás:

alart@alart.sk

 

 

You tube video

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie