Objednávky reklamný textil

Ako zadať objednávku?

Grafické podklady môžu byť dodané v elektronickej podobe, príp. vytlačené na papieri. Podklad na výšivku nám prosím pošlite vo fomáte: pes, dst, exp, pcs, hus, vip, shv, jef, sew, csd, and, pen alebo v inom formáte.

Termín vyhotovenia zákazky je vždy dohodnutý individuálne s klientom s prihliadnutím na veľkosť zákazky, počet opráv grafiky,  druh materiálu, na ktoré má byť výšivka vyhotovená. Po určení finálnej verzie výšivky je výšivka vyrobená a následne dodaná zákazníkovi vopred dohodnutým spôsobom.

Samotný servis vyšívania na vaše vlastné výrobky trvá od 2 do 7 pracovných dní odo dňa dodania výrobkov na vyšívanie do firmy a v závislosti od zložitosti , množstva a objemu zákazok. Ak je potrebné vyhotoviť digitalizáciu výšivky, príp. vyhotoviť vyšívací program, termín dodania  je dohodnutý individuálne. Hotový výrobok môže byť doručený kuriérskou spoločnosťou, vyzdvihnutý zákazníkom. Spôsob doručenia je dohodnutý so zákazníkom pri realizácii objednávky.


Ak má byť výšivka vyhotovená na produkty zakúpené na želanie zákazníka, treba pripočítať čas doručenia objednaných produktov do firmy.


Platbu za objednávku je možné uhradiť na účet prevodom alebo v hotovosti pri osobnom prebratí objednávky. 


V prípade absencie vzoru ponúkame službu navrhovania grafiky na vyšívanie. V tomto prípade môžete poslať e-mailom inšpiráciu vo forme fotografií, kresieb, ktoré budú premenené na výšivku. Celý proces vytvárania vyšívacieho vzoru  a cena za návrh závisí od náročnosti výšivky.
Cena výšivky je stanovená individuálne pre každú objednávku. Cena závisí od veľkosti výšivky a hustoty stehu.

Neváhajte a pošlite nám grafiku na bezplatnú cenovú ponuku.

Platba: Zálohová faktúra vo výške min. 50% z celkovej ceny - platba vopred prevodom na účet, doplatok pri osobnom prevzatí

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie